historia leżajska

Niezależne forum dla fascynatów dziejami Lezajska


#61 2024-03-09 18:39:13

wnuknatalia1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2024-01-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Krystyniacki

genek72 napisał:

Witam.
Niestety nie jestem w stanie udzielić żadnych wskazówek. Są to osoby pewnie żyjące więc trzeba przeszukiwać książki telefoniczne Facebooka itd.
Rodzina Krystyniackich jest w sferze moich zainteresowań jedynie dlatego że to stary ród garncarzy i kaflarzy z którymi współpracowali moi przodkowie.
Pozdrawiam

Witam

Tym jak to szukał książki telefonicznej Facebooku my nie mamy do nich adresów i numerów telefonów. Może Pan to poszukać w Urzędach Stanów Cywilnych, czy poszukał ich lokalizacji? Proszę podać numery lub adresy do tych urzędów lub kościołów.

Teraz jestem zainteresowany o tych Krystyniackich oprócz Emila Krystyniackiego i zapytamy się ich o Emilie Krystyniacki może odpiszą: od ,,Fadosz"

Teraz wymieniamy ród Krystyniackich:

1)Krystyniacki Michał
urodz. 1820 - zm.1866
syn Jakuba i Kurasiewicz Agnieszki wziął ślub w 1851r. z Dąbrowską Katarzyną ur. 1831r. córką Michała Dąbrowkiego i Szubartowicz Marianną
2) Antoni Krystyniacki
ur.1806 - zm.1840
syn Wawrzyńca Krystyniackiego i Głowikównej Franciszki ożeniony z Magdaleną Jakubiec urodz. w 1806r. córką Bartłomieja Jakubca i Banasik Salomeą, którzy wzięli ślub w 1832r.
3)Błażej Krystyniacki urodz.1881r.
syn Wojciecha Krystyniackiego z Banasiową Franciszką wzięli ślub w 1907r. z Wiktorią Panką urodz. 1882r. ich rodziców nie mamy podane

Czy tych trzech wymienionych Krystyniackich mieli jakiś dzieci, potomków jak tak to jakich proszę wymienić, bo mój Dziadek chce zrobić wszystkich sag Krystyniackich

Pozdrawiam

Offline

 
stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ba.pun.pl www.fifa-jaslo.pun.pl www.exz-liga.pun.pl www.legionyciemnosci.pun.pl www.shamanword.pun.pl